Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Spojte se s námi

26.09.2022
Články

Provamel

Výroba rostlinných potravin je extrémně efektivní z hlediska zdrojů. Například sójové nápoje vyžadují pouze polovinu orné půdy, 4krát méně vody a způsobují 2,5krát méně CO2 než produkce kravského mléka. Ke zdrojům naší země je mnohem šetrnější, když se živíme přímo rostlinami, než abychom je nejprve používali jako krmivo pro zvířata, z jejichž masa se pak krmíme. Vyvážená rostlinná strava může významně přispět ke snížení naší ekologické stopy a udělat něco dobrého pro životní prostředí. 

Ve firmě Provamel věří v jídlo, které pochází z přírody. Pro vás i pro naši planetu Provamel představuje produkty, kterým můžete důvěřovat. Otevřeně a transparentně ukazují, které ingredience jsou obsaženy v produktech a proč. Vynechávají to, co nepotřebují. Ani oni nejsou dokonalí, ale od svého založení v roce 1983 pracují na tom, aby konali dobro a neustále se zlepšovali. Krok za krokem, den za dnem.

 

Produkty Provamel jsou 100% organické a 100% rostlinné. Respektující přírodu a vyráběné v souladu s přísnými směrnicemi ochrany životního prostředí. Všechny produkty jsou certifikovány jako organické a bez GMO – to znamená méně pesticidů a antibiotik ve vašem těle a v půdě. V produktech nepoužívají žádné umělé konzervanty ani barviva. 

 

 

Pokud jde o pěstování surovin, raději spolupracují s malými, lokálními ekologickými farmáři, než aby je kupovali na světovém trhu. Zakládají si na dlouhodobých, osobních vztazích s farmáři, založených na vzájemném respektu a důvěře. Tím jim zaručují bezpečnou budoucnost a nejlepší možnou úrodu. Suroviny jsou pěstovány podle přísných směrnic na ochranu životního prostředí a zvířat a pokud možno regionálně. Sóju, oves, rýži, mandle a lískové ořechy odebírají z Evropy. Takto udržují dopravní cesty co nejkratší. Pokud přísady, jako je kakao, nelze pěstovat v Evropě, věnují velkou pozornost udržitelnému získávání zdrojů. 

Udržitelnost pro ně hraje velkou roli ve všem, co dělají – proto jsou hrdí na to, že všechny produkty Provamel jsou vyráběny CO2 neutrálním způsobem.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
ZDRAVÉ ZPRÁVY DO E-MAILU
Nechte se inspirovat zdravými recepty, články. Dáme Vám vědět o probíhajících akcích a událostech.
VŠE O NÁKUPU

Vše o nákupu
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů

Naši dopravci:

 

Akceptujeme:

 

     

   

UŽITEČNÉ INFORMACE

Blog
Novinky

 

 

RÁDI VÁS UVIDÍME

BIO MARKET
Dvůr Králové nad Labem 544 01
náměstí Odboje 1843
PO-PÁ: 8:00 - 16:30 hod.
SO: 9:00 - 11:30 hod.

© BIOTRADECORP s.r.o. - prodejce a dovozce bio potravin a zdravých potravin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz